Kupujcie prawdziwe krypty ✪
Waluty kryptońskie są bardzo niestabilnym, nieregulowanym produktem inwestycyjnym. Brak ochrony inwestorów UE.

Handel kryptograficzny kontraktami CFD ✪
Uwaga: 76,4% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś zastanowić się, czy stać cię na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Jak pokazuje poniższy wykres, wiodąca waluta kryptograficzna weszła w ścisłą strukturę konsolidacji.

Od początku maja, Bitcoin ledwo odchylił się od 8,000-10,000 dolarów. Tylko dwa razy waluta kryptograficzna wykroczyła poza ten zakres – choć ruchy te zostały szybko odrzucone przez zdecydowany opór.

Wykres zmian cen BTC za ostatnie ~ dwa miesiące z TradingView.com
Jednak ważne wskaźniki rynkowe sugerują, że niebawem nastąpi gwałtowny przełom.

Przed tą zmianą nastrojów, Bitcoin krótko uderzył w 9.800 dolarów podczas poniedziałkowej sesji handlowej, swoją najwyższą cenę od ponad tygodnia.

Główny sygnał Bitcoinów krótko przed premierą

Jak zauważa kryptohandlowiec Joe McCann, wkrótce pojawi się kluczowy sygnał Bitcoina.

Specjalista AI/Cloud w firmie Microsoft pisze, że Moving Average Convergence Divergence (MACD) wkrótce doświadczy byczej krzyżówki. MACD „jest zaprojektowany tak, aby pokazać zmiany w sile, kierunku, pędzie i czasie trwania trendu w cenie akcji“, mówi Wikipedia.

MACD jest ważny, ponieważ w przeszłości przewidywał średniookresowe trendy Bitcoina.

Trzy dni po tym, jak w lutym tego roku BTC osiągnęło poziom 10.500 dolarów, MACD zarejestrowało niedźwiedzią krzyżówkę. Potem była korekta do $3,700.

I wkrótce po tym, jak Bitcoin zaczął odzyskiwać zdrowie po katastrofie w marcu, wskaźnik wydał byczą zwrotnicę. Następnym krokiem było odzyskanie ponad 50% z poziomu 5 000 dolarów do poziomu 9 000 dolarów.
Wykres rozwoju cen BTC w ciągu ostatnich czterech miesięcy ze wskaźnikiem MACD TradingView.com
Sygnał jeszcze się nie pojawił, ale biorąc pod uwagę, że BTC naciska na opór, może to nastąpić do końca tygodnia.

A biorąc pod uwagę historyczny precedens tego sygnału, może nastąpić silny rajd.

Dalsze oznaczenia dla sprawy Bull Case

Zbliżająca się krzyżówka byków nie jest jedynym czynnikiem rynkowym wspierającym byki Bitcoin.

Według analityka Adama Li, księgi zamówień dwóch wiodących giełd dają dwa bycze sygnały:

Ściana sprzedaży Binance’a o wartości ~9,450$ została pociągnięta przez sprzedawcę, co dało Bitcoinowi przestrzeń do odzyskania przy minimalnym oporze.
Użytkownicy OKEx zaczęli budować blok zleceń kupna około $9,500. Ta ściana zleceń kupna, która wynosi setki BTC, powinna wspierać Bitcoin, jeśli spadnie do tego poziomu.

Dane z księgi zamówień są kluczowe dla zrozumienia trendu Bitcoin Revolution, ponieważ pokazują one ogólny nastrój inwestorów.

Na przykład, zanim Bitcoin wspiął się na 10.500 dolarów na początku czerwca, na Bitfinexie pojawiła się ściana sprzedaży na tym poziomie. I zanim w kwietniu BTC odzyskała z 6 0000-7 000 dolarów do 9 000 dolarów, na Bitfinexie zbudowano mur kupiecki, aby utrzymać ceny.